برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
English فارسی

دانشکده داروسازیFaculty of Pharmacy

فهرست اصلی
تاریخ : سه شنبه 18 شهريور 1399
کد 1859

فراخوان مرحله دوم پیمایش شاخص های سلامت و جمعیت در سال 1399

مؤسسه ملي تحقيقات سلامت جمهوري اسلامي ايران پیمایش "شاخص های سلامت و جمعیت در سال 1399" را به نیابت از معاونت بهداشت از طریق سازوکار فراخوان دو مرحله ‏ای به فراخوان گذاشته است.

لازم است در ابتدا فرد یا مرکز متقاضی فرم ارائه اطلاعات محققین و مراکز تحقیقاتی شرکت کننده در فراخوان عام دو مرحله ‎ای را با توجه به فرم درخواست برای پروتکل (RFP) پیمایش مربوطه تکمیل نماید. پس از بررسی و تایید صلاحیت مجری، از ایشان جهت شرکت در مرحله دوم فراخوان و تدوین پروتکل مطابق با RFP ارسالی دعوت به ‎عمل خواهد آمد. فرم ارائه اطلاعات محققین و مراکز تحقیقاتی شرکت کننده در فراخوان عام دو مرحله ‎ای و فرم درخواست برای پروتکل این پیمایش (RFP) از لینک پایین صفحه قابل دريافت است. 

1) نسخه اصلي فرم ارائه اطلاعات محققین و مراکز تحقیقاتی شرکت کننده در فراخوان عام دو مرحله ‏ای به ‎همراه ضمائم آن یا به آدرس تهران، بلوار کشاورز، خيابان وصال شیرازی، خیابان بزرگمهر شرقی،  پلاك 70 ارسال گردد یا پس از تکمیل به آدرس پست الکترونیکی nihr.research@tums.ac.ir ارسال گردد. در هر دو صورت ارسال دستی یا ایمیلی باید دریافت مدارک توسط همکاران موسسه تایید شود.

2) اولویت واگذاری طرح به افراد یا مراکزی می باشد که 1) سابقه اجرای پیمایش‏ های ملی را دارند؛ 2)  با استفاده از شبکه ‏سازی و بهره‏ برداری از ظرفیت پژوهشی موجود در کشور قصد اجرای پژوهش را دارند؛ و یا 3) ساختار و ظرفیت اجرایی لازم برای اجرای یک پیمایش در سطح ملی را دارا می باشند.

3) به منظور بهره برداری از حداکثر ظرفیت پژوهشی کشور ترجیح موسسه این است که پیمایش ‏های ملی که همزمان در موسسه به فراخوان و اجرا گذاشته می‏ شوند به تیم ‏های متفاوت سپرده شود.

4) لازم به ذکر است در خصوص اجرای کار میدانی مطالعه با توجه به وضعیت همه گیری کووید-19 تصمیم گیری خواهد شد.

5) دریافت پیشنهادات حداکثر تا پایان روز اداری روز شنبه (1399/07/19) خواهد بود.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا کلیک نمایید.
 
  • نوشته شده
  • توسط مهدیه راوی
  • ویرایش شده
  • ساعت 11
  • توسط مهدیه راوی