برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
English فارسی

دانشکده داروسازیFaculty of Pharmacy

فهرست اصلی

پیام رئیس دانشکده

به نام پروردگار متعال

 
دانشکده داروسازی تبریز به عنوان دومین دانشکده داروسازی در ایران، بیش از 60 سال است که جایگاه خلاقیت، نوآوری و تعالی در آموزش داروسازی بوده است. رسالت دانشکده داروسازی تبریز ارائه خدمت نه تنها به شهروندان شهر پرافتخار تبریز و استان آذربایجان شرقی بلکه فراتر از آن کمک به ارتقای نظام سلامت در میهن اسلامی ایران می باشد و این خدمت  را از طریق آموزش علوم دارویی، پژوهش های بنیادی و کاربردی  و ارائه خدمات دارویی به انجام می رساند.

   داروساز یکی از قابل دسترس ترین اعضای تیم سلامت است. به طوری که از طب قدیم تا طب جدید، داروساز همواره اولین فرد برای مشاوره و کمک برای ابقای سلامتی بیمار بوده است. امروزه داروسازان در دنیا پا را فراتر گذاشته و مسئولیت مراقبت دارویی از بیمار را بر عهده گرفته اند. مراقبت دارويی در واقع پذیرش مستقیم و بی واسطه مسئوليت دارودرمانی بيماران به منظور ارتقای کيفيت زندگی آنان است. تلاش ما در دانشکده داروسازی تبریز هدایت آموزش و کسب مهارت دانشجویان در جهت قبول این مسئولیت است.

   فارغ التحصیلان دانشکده داروسازی تبریز همواره پست های کلیدی در مناصب علمی و دانشگاهی، صنعتی و خصوصی در ایران را در دست داشته اند. هدف اصلی این دانشکده، تربیت دانشجویانی است که بتوان در آینده به عنوان افراد متخصص، متعهد به اخلاق حرفه ای، مسئولیت پذیر و لایق در عرصه داروسازی به آنان اعتماد نمود. از این رو دانشکده داروسازی تبریز خود را نسبت به حرفه داروسازی از یک سو و جامعه از سوی دیگر در رابطه با تولید، نشر و کاربرد علوم دارویی، محصولات دارویی و مراقبت های دارویی متعهد می داند. ما برآنیم بعنوان دومین دانشکده داروسازی کشور از نظر قدمت، با بهره گیری از نیروی علمی فعال، کادر اداری پویا و دانشجویان علاقمند سهم بسزایی در ارتقای دانش داروسازی و سلامت جامعه داشته باشیم.
 

دکتر پروین ذاکری میلانی
رییس دانشکده داروسازی
شماره تماس مستقیم:333341315
شماره فاکس:33344798

زمان ملاقات با ریاست دانشکده
در مراجعات فردی با گرفتن وقت قبلی از منشی ریاست امکان دیدار فراهم میشود و برای مراجعات انفردی دانشجویان در مواقع لزوم ملاقات در هر زمانی عموما امکان پذیر می باشد.
در مورد جلسات با دانشجویان نیز زمان آن قبلا اعلام می شود.