برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
English فارسی

دانشکده داروسازیFaculty of Pharmacy

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 23 دي 1398
کد 1709

اطلاع رسانی برگزاری کارگاههای اخلاق

           با توجه به ضرورت شرکت دستیاران تخصصی، دانشجویان مقطع دکترای حرفه‌ای و تحصیلات تکمیلی در کارگاههای "کلیات اخلاق در نشر و پژوهش" به استحضار می‌رساند که مرکز RDCC کارگاههای مذکور را به صورت متوالی طی روزهای یکشنبه و چهارشنبه از تاریخ 29 دی ماه تا 21 اسفند ماه سالجاری هر هفته، در محل کتابخانه مرکزی دانشگاه از ساعت 8:30 تا 14 برگزار خواهد نمود.
 
بدینوسیله مصوبات جلسه 778 شورای پژوهشی دانشگاه (به پیشنهاد جلسه کمیته دانشگاهی اخلاق مورخه 17 دی 1397 در خصوص لزوم شرکت پژوهشگران و محققین در کارگاههای اخلاق در پژوهش جهت اطلاع رسانی و اجرا ارسال می گردد:

- از نیمه دوم سال 98 تمام محققینی که طرح پژوهشی کارآزمایی بالینی ارائه می دهند، بایستی کارگاه مربوطه را گذرانده و گواهی مربوطه را در سامانه پژوهان آپلود کنند.

- از اول سال 99 تمام محققین بایستی جهت ارائه طرح تحقیقاتی، کارگاههای اخلاق مرتبط با طرح (انسانی، حیوانی، آزمایشگاهی و غیره) را گذرانده و گواهی مربوطه را در سامانه پژوهان آپلود کنند.

- از اول سال 99 محققین برای ارائه هر نوع طرح پژوهشی، حتما" باید گواهی شرکت در "اخلاق در نشر" را ارائه نمایند.

- از اول سال 99 دانشجویان تحصیلات تکمیلی و دکترای حرفه ای جهت دفاع از پایان نامه خود  بایستی کارگاههای اخلاق مرتبط با پایان نامه (انسانی، حیوانی، آزمایشگاهی و غیره) و نیز کارگاه "اخلاق در نشر" را گذرانده و گواهی های مربوطه را ارائه نمایند.

پیوست 
  • نوشته شده
  • توسط مهدیه راوی
  • ویرایش شده
  • توسط مهدیه راوی